Atribuită
Cumpărare directă
Pachet PRODUSE DE CURATENIE 1 FLOOR STAND;Jd Intellicare floorstand - stand pentru dozator D1224249 Buc 3 2 PICURATOR NEGRU;Picurator negru pentru dozator Intellicare Diversey Buc 3 3 DOZ INTELL HN;Jd dozator Intellicare hibrid negru Buc 3 4 PRV INK HARM;Prosop V ink Harmony 150buc/set Set 40 5 MOP 250G;Sh mop sireturi 250gr Buc 10 6 DOMESTOS PROF 5L;Jd domestos profesional 5L pin fresh Bidon 12 7 LAV UNIV 5;Laveta universala 5 buc/set Sweet Home Set 70 8 ALCOSAN 5L;Jd Alcosan 5L Bidon 12 9 PROMAX LEMN CLASIC 5L;Rc promax lemn parchet clasic 5L Bidon 2 10 MAN NITRIL L100;Nitrylex manusi nitril L 100 buc/cutie Cutie 1 11 MAN NITRIL M100;Nitrylex manusi nitril M 100 buc/cutie Cutie 1 12 MAN NITRIL S100;Nitrylex manusi nitril S 100 buc/cutie Cutie 1 13 CLOR AXIAL5;Cr clor 5L Buc 5 14 CIF CREAM LEMON 2L;Jd cif profesional cream lemon 2L Buc 3 15 STRONG LONE 180;Lucart strong L-one mini 180, 2 str Rola 24 16 ROLA IND EXTRA;Rola industriala extra 2 kg Rola 10 17 SACI 60-20 NGR;Saci menaj 60L, negri, HDLD, 20buc/rola Rola 80 18 SACI 35-50 IEFTINI;Saci menaj 35L, negri, 50buc/rola Anna Zaradna Rola 80 19 PRV VERDE DP;Dp prosop V fold, verde, 1pl Pachet 40 20 MATURA EURO;Matura Euro Buc 4 21 COADA LEMN 1,2;Coada lemn natur 1,2m Buc 4 22 DET PARD MF CR;Cr detergent pardoseli DeoFloor Mountain Flowers 5L Buc 5 23 DET PARD LACR CR;Cr detergent pardoseli premium Lacramioara 5L Buc 5 24 DET PARD FREZIE;Cr detergent pardoseli premium frezie 5L Buc 2 25 SANI SL DERMO 5;Sanitec Sapun lichid D
- Număr anunț
- DA28814042
- Autoritate contractantă
- SCOALA "GEORGE CALINESCU" Iasi (CUI 15707736)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.614 RON
- Valoare atribuită
- 4.614 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.