Atribuită
Cumpărare directă
1 SACI 60-20 NGR;Saci menaj 60L, negri, HDLD, 20buc/rola Rola 20 2 HIG ALBA 2x24;Hartie igienica alba, 2 straturi, 24buc/pachet Rola 192 3 PRV INK HARM;Prosop V ink Harmony 150buc/set Set 160 4 SL AXIAL 5;Cr sapun lichid economic, pet 5L Buc 5 5 SANI SL DERMO 5;Sanitec Sapun lichid DermoMed 5kg Bidon 1 6 MOP 50% BBC;Mop 50% BBC 200g Cisne extra 18-100318 Buc 10 7 MATURA RIO;Matura Rio Buc 10 8 LAV MICR MAD G;Laveta microfibra galbena 35x40 Madero Buc 5 9 LAV MICR MAD R;Laveta microfibra roz 35x40 Madero Buc 5 10 LAV MICR MAD V;Laveta microfibra verde 35x40 Madero Buc 5 11 LAV MICR ST A;Laveta microfibra univ Stella 40x40 albastra Buc 5 12 BURETE SARMA 3 AZ;Burete metalic x3 Ana Zaradna Set 6
- Număr anunț
- DA28694925
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.026 RON
- Valoare atribuită
- 1.026 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.