Atribuită Cumpărare directă

pachet dezinfectanti P9

Număr anunț
DA28672986
Autoritate contractantă
LICEUL"STEFAN PROCOPIU (CUI 3337540)
Furnizor / câștigător
CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.294 RON
Valoare atribuită
16.294 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.294 RON

din 16.294 RON estimat