Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft A4 75mm plastifiat cu rama si buzunar Noki - 20 buc - 9,55 lei/buc, - Biblioraft A4 50mm plastifiat cu rama si buzunar Noki - 10 buc - 9,55 lei/buc, - Marker whiteboard Daco - 200 buc - 2,94 lei/buc, - Plic C6 114x162mm 80g Sil Alb - 100 buc - 0,09 lei/buc, - Hartie copiator A4 80g/mp 500coli/top BLC - 100 top - 15,95 lei/buc, - Tus stampila 28ml Kores - 5 buc - 5,49 lei/buc, - Plic DL 110x220 sil 80g alb - 100 buc - 0,11 lei/buc, - Burete magnetic whiteboard Centrum mare 82074 - 50 buc - 4,50 lei/buc

Număr anunț
DA28801356
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.24 ION JALEA (CUI 29443995)
Furnizor / câștigător
IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.741 RON
Valoare atribuită
2.741 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.741 RON

din 2.741 RON estimat