Atribuită Cumpărare directă

TURBOSUFLANTA 1x4621,85 CONDUCTA TURBO 1x 181,51 ULEI MOTOR 20L 1x 466,39

Număr anunț
DA28861112
Autoritate contractantă
COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
Furnizor / câștigător
FLAMICOM SRL (CUI 17373861)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.269 RON
Valoare atribuită
5.269 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.269 RON

din 5.269 RON estimat