Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare expertiza tehnica pentru imobilul rampa auto, situat in curtea spitalului municipal, str. Sirenei nr. 25, Campulung Moldovenesc. Date imobil: - identificare cadastrala: 32506-C8 Campulung - Rampa auto; - nr. niveluri: 1 - suprafata construita la sol: 38 mp. Documentatia tehnica se va realiza de catre un expert tehnic autorizat MLPAT la categoria A. Durata maxima de elaborare a expertizei tehnice este de maxim 15 zile de da data finalizarii achizitiei in SEAP. Daca sunteti de acord cu propunerea noastra de pret va solicitam ca pana la finalizarea achizitiei sa ne transmiteti, pe adresa de e-mail achizitii@campulungmoldovenesc.ro, dovada autorizarii expertuilui tehnic.

Număr anunț
DA28819859
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
Cod CPV
71319000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat