Atribuită
Cumpărare directă
Contract de prestări servicii proiectare - studiu de fezabilitate și studii de teren (studiu topografic vizat de OCPI, studiu geotehnic, inclusiv verificare) aferente obiectivului de investiţie “Locuinţe pentru tineri destinate închirierii, jud. Mureș, orașul Miercurea Nirajului, strada Teilor, nr. 7”
- Număr anunț
- DA28809582
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala pentru Locuinte (CUI 11795581)
- Furnizor / câștigător
- VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
- Cod CPV
- 79314000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.100 RON
- Valoare atribuită
- 48.100 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.