Atribuită Cumpărare directă

1. POLIC. COMPACT CLAR 5 MM - 6.252 MP (1/2 COLI) - 172.269 LEI/MP, necesar pt efectuarea diverselor reparatii efectuate de catre angajatii din cadrul BIroului auto al SPIGM Deva

Număr anunț
DA28713921
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
44171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.077 RON
Valoare atribuită
1.077 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.077 RON

din 1.077 RON estimat