Atribuită
Cumpărare directă
1 LAPTE L 48 6.5 312.00 28.08 2 UNT COVALACT BUC 12 9.63 115.56 10.40 3 SMANTANA 20% GRASIME BUC 6 12 72.00 6.48 4 BRANZA TELEMEA KG 16 25 400.00 36.00 5 CASCAVAL KG 6 37.58 225.48 20.29 6 SUNCA DE PUI KG 7 30.17 211.19 19.01 7 PULPE PUI DEZOSATE KG 20 19.6 392.00 35.28 8 OUA BUC 120 0.56 67.20 6.05 9 CEAPA KG 15 2.5 37.50 3.38 10 MORCOV KG 17 3 51.00 4.59 11 TELINA KG 2 4 8.00 0.72 12 ARDEI GRAS KG 15 6.5 97.50 8.78 13 CARTOFI KG 30 2.4 72.00 6.48 14 FASOLE GALBENA KG 10 8.5 85.00 7.65 15 VINETE KG 6 6.55 39.30 3.54 16 VARZA KG 10 2.1 21.00 1.89 17 MERE KG 27 4 108.00 9.72 18 DOVLECEI KG 10 2.5 25.00 2.25 19 ROSII DECOJITE 400G CU 24 2.75 66.00 5.94 20 OTET L 6 3.8 22.80 2.05 21 PIPER MACINAT BUC 20 1.5 30.00 2.70 22 BOIA ARDEI BUC 50 0.9 45.00 4.05 23 VERDEATA KG 2 14 28.00 2.52 24 LAMAI KG 2 7.5 15.00 1.35 25 CEREALE NESTLE 250G BUC 32 7.8 249.60 22.46 26 ULEI BUNICA L 48 9.17 440.16 39.61 27 BISCUITI FITNES KG 10 6.02 60.20 5.42 28 SALAM BISCUITI 85G BUC 120 1.83 219.60 19.76 29 PULPA VITA KG 10 28.63 286.30 25.77 30 BANANE KG 14 6.5 91.00 8.19 31 BISCUITI BEL VITA BUC 140 1.5 210.00 18.90
- Număr anunț
- DA28802994
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.103 RON
- Valoare atribuită
- 4.103 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.