Atribuită Cumpărare directă

Pachet monitorizare flota prin GPS - 4 masini, Pachetul oferta contine urmatoarele: 1. Abonament lunar iTrack Business: 4 buc x 21.12 lei + TVA x 12 de luni = 1.013,76 lei + TVA Total contract: 1.013,76 lei + TVA

Număr anunț
DA28798575
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ARAD (CUI 37628390)
Furnizor / câștigător
ISYS PROFESSIONAL SRL (CUI 23081500)
Cod CPV
38112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.013 RON
Valoare atribuită
1.013 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.013 RON

din 1.013 RON estimat