Atribuită Cumpărare directă

1 Media Convertor FO buc 4 2 Switch 10/100/1000 buc 1 3 Cablu FO 2 fibre exterior ml 220 4 Accesorii buc 1.00 5 Manopera

Număr anunț
DA28712267
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
ACEZ NET SRL (CUI 29251205)
Cod CPV
32562300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.150 RON
Valoare atribuită
11.150 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.150 RON

din 11.150 RON estimat