Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DE CONTROL ACCES CU CARTELA PE CELE TREI ETAJE LE SPITALULUI: SECTIA CHIRURGIE, SECTIA MEDICALA, SECTIA GINECOLOGIE.

Număr anunț
DA28706914
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
ACEZ NET SRL (CUI 29251205)
Cod CPV
42961100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.190 RON
Valoare atribuită
17.190 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.190 RON

din 17.190 RON estimat