Atribuită
Cumpărare directă
1 X Televizor LED Star-Light, 100 cm, 40DM5500, Full HD, Clasa F, 1 X SUPORT TV VISION TOUCH 32'-70' REGLABIL, 1 X STECHER SHUCKO, 1 X CABLU HDMI 1.4 ECRANAT T-T 5M, 6 X CANAL CABLU 25X16 AUTOADEZIV, 4M X CABLU MYYM 3X1.5, 40M X CABLU UTP CAT 5E 8CUPRU Q5+.
- Număr anunț
- DA28670943
- Autoritate contractantă
- Comuna Buda (CUI 3662444)
- Furnizor / câștigător
- SOLNET WEB IT&C SRL (CUI 28290290)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.303 RON
- Valoare atribuită
- 1.303 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.