Atribuită
Cumpărare directă
UPS EATON ELIPSE PRO 1600 DIN COD ELP1600DIN cu kit montare perete; Accesorii incluse: 1 cablu pentru alimentarea UPS-ului, 1 cablu USB Garanție 2 ani în totalitatea produsului: (electronică + baterii). Garanţie asigurată gratuit direct de producător, asistență tehnică în limba Română, pe teritorUPS EATON ELIPSE PRO 1600 DIN COD ELP1600DIN cu kit montare perete Topologie Line-interactive (AVR with booster + fader) Configuraţie Rack/Tower Culoare negru Putere (VA/Watts) Minim 1600 VA / minim 1000 watt Funcţie ECO Da, până la 20% economie de energie (dezactivarea automată a, perifericelor inactive) Intrare electrică Frecventa de operare 50/60Hz autoselectie, Toleranta fara transfer pe baterie: 46-70Hz Ieşire electrică 4 bc x Schuko protecţie la supratensiune şi backup vy 4 bc x Schuko Interfaţa utilizator LCD (stare şi măsurători UPS, configurare setări UPS) Porturi de comunicare USB port ( cablu inclus ) Software de gestionare a energiei Permite oprirea sigură a sistemului, măsurarea consumului de / energie şi configurarea setărilor UPS) Protecţie împotriva suprasolicitării (vârfuri de tensiune) Dispozitiv de protecţie la supratensiune conform IEC 61643-12 / Posibilitate montaj pe perete Da, kit de montaj inclus Altele : Timp de back-up Minim 9 minute la incarcare 50% din ' capacitatea UPS-ului, minim 4 minute la incarcare 80% din capacitatea UPS-ului Protectie supratensiuni Management baterii : Testare automata a bateriilor, Protectie la descarcarea excesiva a bateriilor
- Număr anunț
- DA28845584
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 31430000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.199 RON
- Valoare atribuită
- 28.199 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.