Atribuită
Cumpărare directă
CREMA CURATAT UNIVERSALA CIF 750ML *4Buc*9,83; DETERGENT GEAM SANO CLEAR BLUE/GREEN |TRIGGER 750ML *4Buc*11,83; DETERGENT PARDOSELI SANO |FLOOR S-255 4L *6Buc*36,8; LAVETE UNIVERSALE 35X31CM 3BUC/SET *6Set*2,51; PRAF CURATAT RIVEX 500GR *5Buc*6,05; REZERVA MOP BUMBAC 250G *6Buc*6,15; SACI MENAJERI NEGRI 120L HDPE |10BUC/ROLA 70X110CM *40Buc*4,25; SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN CLOVIN 5L LAMAIE CEAI (37369) *10Buc*33,6; DETARTRANT GEL PARFUMAT EKOMAX 5L CANISTRA DEKOMAX *5Buc*29,9;
- Număr anunț
- DA28780239
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA ILFOV (CUI 12326451)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.045 RON
- Valoare atribuită
- 1.045 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.