Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform cerere de oferta 23866/22.09.2021

Număr anunț
DA28866146
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI GALATI (CUI 39208687)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
Cod CPV
38652120-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.990 RON
Valoare atribuită
17.990 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.990 RON

din 17.990 RON estimat