Atribuită Cumpărare directă

Uscator cu alimentare Diesel / gaz/ electric, capacitate max. 5 t, temperatura de uscare max. 40 o C, uscare semințe plante tehnice și biomasă.

Număr anunț
DA28885133
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI 2008426)
Furnizor / câștigător
MIDO ROM ELECTRONIC SRL (CUI 4022095)
Cod CPV
16000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
86.970 RON
Valoare atribuită
86.970 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

86.970 RON

din 86.970 RON estimat