Atribuită Cumpărare directă

Set 4 Cartuse T9451/52/53/54 XL Compatibil Epson WorkForce Pro WF-C5710DW

Număr anunț
DA28718190
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELIZA OPRAN" ISALNITA (CUI 15057447)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 15110168)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536 RON
Valoare atribuită
536 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536 RON

din 536 RON estimat