Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA RECTANGULARA 40X40X3 10 BUC X 113,45 LEI TEAVA RECTANGULARA 40X20X3 16 BUC X 92,44 LEI CORNIER 50X50X5 4 BUC X 96,64 LEI BALAMALE 4 BUC X 16,81 LEI CONESPAND 10X10 50 BUC X 2,52 LEI BURGHIU METAL FI10 2 BUC X 26,89 LEI ELECTROZI 10 KG X 14,29 LEI DISC FLEX 230MM 10 BUC X 8,40 LEI VOPSEA EPOXIDICA 10 L X 33,61 LEI INTARITOR 5L 1 BUC X 117,65 LEI PENSULA 3 BUC X 11,76 LEI
- Număr anunț
- DA28864496
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- MULTISTAR SRL (CUI 13498900)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.963 RON
- Valoare atribuită
- 3.963 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.