Atribuită
Cumpărare directă
Covor intrare 6 buc x 25.21 lei Robinet 1 - 1 5 buc x 29.41 lei Saci menaj 120l 16 buc x 6.72 lei Bec led 15w 15 buc x 9.24 lei Baterie chiuveta 1 buc x 117.65 lei Vopsea Kober 0.75l 8 buc x 15.97 lei Diluant 4 buc x 10.08 lei Pensula 3 buc x 9.24 lei Cablu 3x2.5 12ml x 5.04 lei Lac Kober 0.75l 3 buc x 26.89 lei Panza pendular 1 buc x 6.72 lei Pensula 2 buc x 7.56 lei Stecher 4 buc x 7.56 lei Suport televizor 1 buc x 49.58 lei Capac wc 1 buc x 67.23 lei Baterii R6 6 buc x 2.10 lei Baterie lavoar 1 buc x 134.45 lei Spuma poliuretanica 3 buc x 21.01 lei Butuc yala 2 buc x 20.17 lei Stecher 4 buc x 5.04 lei Cap prelungitor 1 buc x 17.65 lei Cablu 2x2.5 10ml x 3.36 lei Adeziv Polistirol 2 buc x 12.61 lei Baterie pipa medie 1 buc x 77.31 lei Mocheta 5ml x 63.02 lei Prelungitor 5m 2 buc x 57.14 lei Lacat 2 buc x 17.65 lei Baterii R3 12 buc x 2.10 lei Disc diamantat 230mm 1 buc x 75.63 lei Ochelari protectie 2 buc x 6.72 lei Racord baterie 6 buc x 11.76 lei Rezervor wc 1 buc x 121.85 lei
- Număr anunț
- DA28750366
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUNCA PRIPOR (CUI 27998647)
- Furnizor / câștigător
- MULTISTAR SRL (CUI 13498900)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.363 RON
- Valoare atribuită
- 2.363 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.