Atribuită
Cumpărare directă
ASEVI PARDOSELI 15 BUC X 11,76 LEI DETERGENT FAIRY 3 BUC X 10,08 LEI ROLA HARTIE 12 BUC X 10,92 LEI BURETI VASE 4 SET X 5,04 LEI HARTIE IGIENICA 64 BUC X 2,10 LEI REZERVA AIRWICK 6 BUC X 11,76 LEI MOP PARDOSELI 6 BUC X 5,88 LEI SACI MENAJ 60L 12 SET X 5,04 LEI AJAX PARDOSELI 10 BUC X 8,40 LEI VOPSEA LAVABILA 15L 2 BUC X 235,29 LEI DOMESTOS 20 BUC X 9,24 LEI DETERGENT ARIEL 10KG 2 BUC X 92,44 LEI SAPUN LICHID 5L 14 BUC X 42,02 LEI CLOR 1L 18 BUC X 4,20 LEI BREF BILE 10 BUC X 6,72 LEI PERIE WC 2 BUC X 5,88 LEI COS GUNOI 2 BUC X 42,02 LEI MOP ROTATIV 2 BUC X 58,82 LEI RIVEX PARDOSELI 8 BUC X 9,24 LEI SANO GEAMURI 10 BUC X 11,76 LEI SANO FORTE 5 BUC X 11,76 LEI VOPSEA KOBER 0,75L 12 BUC X 15,97 LEI DILUANT 0,9L 6 BUC X 10,08 LEI CLIN PISTOL 12 BUC X 5,88 LEI SUPORT HARTIE IGIENICA 2 BUC X 21,01 LEI SANO FLUOR 2L 8 BUC X 21,01 LEI MATURA 4 BUC X 15,13 LEI LAVETE 15 BUC X 3,36 LEI MANUSI MENAJ 8 PER X 5,04 LEI DETERGENT ARIEL 10KG 2 BUC X 88,24 LEI HARTIE IGIENICA 24 BUC X 1,68 LEI
- Număr anunț
- DA28750327
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUNCA PRIPOR (CUI 27998647)
- Furnizor / câștigător
- MULTISTAR SRL (CUI 13498900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.678 RON
- Valoare atribuită
- 3.678 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.