Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Bustean de fag cu diametru cuprins intre 30-60 cm ,de calitate,pentru incalzirea locuintelor cu sobe sau centrale termice,debitat la 35-40 cm,transportat la ,,Dispensarul TBC din Pogoanele . Lemnul sa fie uscat.

Număr anunț
DA28667670
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MULTISTAR SRL (CUI 13498900)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat