Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE BECURI AUTO conform ofertei tehnico -finanicare trimisă și înregistrată la sediul POLITIEI LOCALE BACAU cu nr. 13018/16.09.2021 în anunțului publicitar ADV1239031/16.09.2019 , format din: 10 BEC PY21W 12V BAU15S ECO BOSCH Stoc 48h 20 1,20 24,00 20 BEC 12V W5W 5W ECO BOSCH Stoc 48h 10 0,46 4,60 30 BEC W21/5W 12V 21/5W PURE LIGHT BOSCH Stoc 48h 20 4,35 87,00 40 BEC H11 12V 55W ECO BOSCH Stoc 48h 10 13,82 138,20 50 BEC AUX WY5W OSRAM - OEM Stoc 48h 20 2,01 40,20 60 BEC P21/5W 12V 21W/5W BAY15D MAGNETI MARELLI Stoc 48h 20 0,88 17,60 70 BEC P21W 12V 21W BA15S ECO BOSCH Stoc 48h 20 0,58 11,60 80 BEC PY21W 12V BAU15S ECO BOSCH Stoc 48h 20 1,20 24,00
- Număr anunț
- DA28864090
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI 10302235)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 347 RON
- Valoare atribuită
- 347 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.