Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE ACUMULATORI AUTO CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE ADV1240698/23.09.2021, OFERTĂ ȘI COMANDĂ. BATERIE ROMBAT AGM VRLA 80 Ah - 8 buc.

Număr anunț
DA28863920
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta BASARAB I al jud. Dambovita (CUI 4207069)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
31431000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.439 RON
Valoare atribuită
3.439 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.439 RON

din 3.439 RON estimat