Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese revizie autoturisme conform ADV1240365/22.09.2021 si oferta: 1. autoturism marca Dacia Logan, cu numărul de înregistrare MAI 42678, serie de şasiu UU14SDCH454472252, fabricație 2015: - FILTRU AER OE - 2 buc; -FILTRU ULEI OE - 2 buc ; - FILTRU COMBUSTIBIL OE - 2 buc ; - FILTRU HABITACLU OE - 2 buc; - INEL ETANȘARE BUȘON BAIE ULEI OE - 2 buc ; 2. autoturism marca Fiat Bravo, cu numărul de înregistrare MAI 49347, serie de şasiu ZFA19800004176685, fabricație 2008: - FILTRU AER - mann/echivalent - 1 buc ; -FILTRU ULEI - mann/echivalent - 1 buc; - FILTRU HABITACLU CU CARBON ACTIV - mann/echivalent - 1 buc; - ȘURUB GOLIRE BAIE ULEI CU GARNITURĂ - 1 buc; 3. autoturism marca Dacia Logan, cu numărul de înregistrare MAI 47125 serie de şasiu UU14SDKH461324161, fabricație 2018: - FILTRU AER OE – 1 buc; -FILTRU ULEI OE – 1 buc; - FILTRU COMBUSTIBIL OE – 1 buc; - FILTRU HABITACLU OE- 1 buc; - INEL ETANȘARE BUȘON BAIE ULEI OE – 1 buc; 4. autoturism marca Dacia Duster, cu numărul de înregistrare MAI 47150, serie de şasiu VF1HJD40X61383223, fabricație 2018: - FILTRU AER OE – 1 buc; -FILTRU ULEI OE – 1 buc; - FILTRU COMBUSTIBIL OE – 1 buc; - FILTRU HABITACLU OE – 1 buc.; - INEL ETANȘARE BUȘON BAIE ULEI OE – 1 buc;
- Număr anunț
- DA28853179
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI 10302235)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 785 RON
- Valoare atribuită
- 785 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.