Atribuită
Cumpărare directă
100 buc Bec P21W 12V 21 W BA15s ----> Pret 0,82 Ron fara Tva / buc 30 buc BEC SEMNALIZATOR PY21W. 21W. 12 V ----> Pret 1,42 Ron fara Tva / buc 50 buc BEC H1 12V 55W ----> Pret 4,08 Ron fara Tva / buc 150 buc BEC H7 12V 55W ----> Pret 6,24 Ron fara Tva / buc 15 buc Placute Frana Dacia Logan 0.9 ----> Pret 73,87 Ron fara Tva / buc 1 buc Stergatoare parbriz VW Tiguan ----> Pret 52,32 Ron fara Tva / buc 3 buc Placute frana fata VW Polo ----> Pret 68,80 Ron fara Tva / buc 3 buc Placute frana spate VW Polo ----> Pret 49,83 Ron fara Tva / buc 6 buc FLANSA AMORTIZOR FATA STG/DR+RULMENT ----> Pret 30,60 ron fara Tva / buc 8 buc FILTRU ULEI ----> Pret 16,09 Ron fara Tva / buc 8 buc FILTRU AER ----> Pret 36,41 Ron fara Tva / buc 8 buc Filtru polen VW Polo ----> Pret 37,26 Ron fara Tva / buc
- Număr anunț
- DA28847918
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- MATEROM SRL (CUI 10302235)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.682 RON
- Valoare atribuită
- 3.682 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.