Atribuită Cumpărare directă

Acumulator (baterie) UPS APC RBC55

Număr anunț
DA28849882
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.732 RON
Valoare atribuită
18.732 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.732 RON

din 18.732 RON estimat