Atribuită
Cumpărare directă
Catalog pentru invatamantul prescolar (A5, 8file, 5copii/pagina) 4 Carnet de elev pentru clasele I - IV (A6, 12file, coperta carton policromie) 30 Carnet de elev pentru clasele V-VIII (A6, 12file, coperta carton policromie) 30 Registru pentru inscrierea copiilor in gradinite (A4, 50 file, 20 elevi/fila) Coperte carton subtire(duplex), culoare alba 1 Registru pentru inscrierea si evidenta elevilor, pentru invatamantul primar (A4, 50 file, 20 elevi/fila) Coperte carton gros acoperit cu imitattie piele 1 Registru matricol pentru clasele I-VIII (A4, 100 file, 1 elev/pagina) Coperte carton subtire(duplex), culoare alba 3 Registru pentru siguranta scolara (A4, 100 file) Coperte carton subtire(duplex), culoare alba 1 Registrul unic de control la obiectivul (A4, 100 file) Coperte carton subtire(duplex), culoare alba 1 Registru pentru evidenta hotararilor emise de Consiliul de Administratie ( A4, 100 file) Coperte carton subtire(duplex), culoare alba 1 Registru pentru evidenta serviciului pe scoala a cadrelor didactice ( A4, 100 file) Coperte carton subtire(duplex), culoare alba 1 Fisa instructaj in domeniul situatiilor de urgenta(PSI), A5, tipar fata/verso, 20 file 10 Fisa instruire individuala a muncii, A5, tipar fata/verso, 20 file/carnet 10 Fisa activitati zilnice, FAZ , A4, tipar fata/verso, carton 150 g/mp 400 Hartie imprimanta A4 80g/mp 500 coli/top 50 Folii din plastic, A4, transparent, 40 microni, 100 buc/set 5 Plic siliconic TB/4 250X353 120g/mp cu burduf 10 Pix cu gel, 0.5
- Număr anunț
- DA28866207
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PLOPANA (CUI 29165880)
- Furnizor / câștigător
- DAKOMA INVEST SRL (CUI 27676803)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.741 RON
- Valoare atribuită
- 3.741 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.