Atribuită Cumpărare directă

Sistem imobilizare care restrictioneaza miscarea incheieturii pentru pacienti agitati. Fabricata dintr-un material rezistent, hipoalergenic, prevazut cu manseta dintr-un material textile confortabil la contactul cu pielea, care previne ranirea pacientului. Centurile sunt confectionate dintr-un material foarte rezistent, utilizand sistem de inchidere atat din Velcro cat si o catarama pentru fixare aditionala. Lungimea centurii permite fixarea de cadrul patului pacientului. Centura poate fi spalata la o temperature de 30 de grade. Produsul este ambalat individual

Număr anunț
DA28722215
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
Cod CPV
18425000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.364 RON
Valoare atribuită
1.364 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.364 RON

din 1.364 RON estimat