Ofertă acceptată Cumpărare directă

DUPHASTON 10MG CT*20COMPR FILM MYLAN

Număr anunț
DA34558135
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.311.280 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.311.280 RON