Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE - SANO BURETI INOX 10SET, BURETI VASE JUMBO 10SET, CIF 500ML 16BUC, INALBITOR ACE 2L 20BUC, SOL GEAM 750ML 10BUC, SANO FLOOR FRESH 2L 10BUC, BONUX MAN 40020BUC, TRIUACI 120L 10BUC, SACI 160GRMF 500ML 10BUC, FAIRY VASE 800ML 10BUC, SANO HIG 3STR 8 ROLE 10BUC, KILLTOX INSECTICID 20BUC, LAVETE USCATE 30BUC, MABUSI MENAJ 20BUC, REZ MOP 220GR 10BUC, WOODS REZ SPRAY 10BUC, BREF BILUTE 10BUC, SET SPALAT WC 2B UC, X PAWDER TUB 10BUC, SACI 160L 10BUC, SAPUN 1L 10BUC, SODA CAUSTICA 200BUC, VANISH 1L 10BUC
- Număr anunț
- DA28884372
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.668 RON
- Valoare atribuită
- 1.668 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.