Atribuită Cumpărare directă

PASTILE PISOAR 10CUT, DET TOALETA 750ML 24BUC, REZ MOP 220GR 10BUC, COADA LEMN 20BUC, MATURA INTERIOR 10BUC, NUFAR DETARTRANT 16BUC, ARIEL 15KG 1BUC, FLOOR FRESH 4L 12BUC, POLIWIX PARCHET 4L 12BUC, PONS WC CLASIC 12BUC, BREF BILUTE 20BUC, SACI 35/15 10BUC, SACI 120/10 10 BUC, SACI 240L 10BUC, LAVETE MICROFIBRA, PRONTO SPRAY MOBILA 12BUC

Număr anunț
DA28877807
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
24500000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat