Atribuită Cumpărare directă

Detergent vase 1lt - Dual Power BUC 11 5.2 Domestos 750ml BUC 15 5.46 Sapun lichid ambalat la 1L BUC 61 7.2 Solutie anticalcar 4 in1 SANO 0.700 BUC 3 11.21 Solutie curatat geamuri cu pulverizator BUC 9 7.13 Solutie pentru pardoseli 1l - Mr Proper/Dual Power BUC 12 5.92 Cif crema 450-500ml BUC 6 4.83 Pronto spray pentru mobila 300/400ml BUC 6 9.57 Saci menaj 120l ROLA 12 4.08 Saci menaj 35l ROLA 25 2.35 Sapun wc cu suport BUC 10 3.61 Solutie pentru parchet 0.75-1l Pronto/ Sano BUC 10 9.3 Solutie curatat vasul WC 750ml BUC 8 7.14 Solutie curatat rugina-piatra 500ml BUC 7 6.89 Sapun lichid 250ml BUC 2 5.71 Detergent 400g - 500g BUC 2 2.3 Saci menaj 60l ROLA 30 3.07

Număr anunț
DA28861838
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283 RON
Valoare atribuită
1.283 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283 RON

din 1.283 RON estimat