Atribuită Cumpărare directă

TRI-SODIUM CITRATE DIHYDRATE P.A., 500g NUMAR DE REFERINTA: 1064480500 SODIUM BICARBONATE ACS REAGENT NUMAR DE REFERINTA: S6014-500g DITIONIT DE SODIU EMPLURA NUMAR DE REFERINTA: 1065051000 CORNING SYRINGE FILTERS MMBRANE DIAM 26 NUMAR DE REFERINTA: CLS431219-50EA

Număr anunț
DA28759199
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.270 RON
Valoare atribuită
4.270 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.270 RON

din 4.270 RON estimat