Ofertă acceptată Cumpărare directă

Riglete mers tren si autocolante-serviciu tiparire

Număr anunț
DA34559234
Autoritate contractantă
C.N.C.F."CFR" SA- SUCURSALA REGIONALA CF CONSTANȚA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15855872)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.039.551 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
24.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.039.551 RON