Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici generale Tip produs: Standard Tip incarcare: Frontala Slim: Nu Panou comanda: Digital; Mecanic Afisaj: LED Viteza de centrifugare: 1400 rpm Capacitate de incarcare (kg): 7 Eficienta energetica: Clasa A+++ Clasa energetica conform noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE: Clasa D Clasa de eficienta la centrifugare: B Programe Numar programe: 14 Programe: Clatire+; Clatire/Centrifugare; Delicate; Doar centrifugare; Eco 40-60; Igienizare; Ingrijire bebelusi; Intensiv; Normal; Plapumi; Silent Wash; Spalare usoara Program rapid (min): 30 Program rapid: Da Program prespalare: Da Program lana: Da Program bumbac: Da Program sport: Da Program mix: Da Functii si siguranta Selector centrifugare: Da Sistem siguranta copii: Da Semnal sonor: Da Programare intarziata: Da Functii speciale si Optiuni: Adaugare articole; AI DD™; Alarma mesaj de eroare; Control temperatura; Fara centrifugare; Indicator de blocare a usii; Indicator mesaj de eroare; Indicator Start/Pauza; Inverter Direct Drive™; Repornire automata; Smart Diagnosis; Timp de prelungire Detalii tehnice Consum in program standard apa (l): 45 Volum tambur (l): 59 Deschidere hublou (grade): 150 Nivel de zgomot la spalare: 55 dB Nivel de zgomot la centrifugare: 74 dB Culoare: Alb Greutate (Kg): 64 Dimensiuni (I x L x A) cm: 85 x 60 x 56.5 PRODUSE NOI, SIGILATE. PRODUSELE VOR FI INSOTITE DE CERTIFICATE DE GARANTIE DE 24 LUNI.

Număr anunț
DA28838282
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.689 RON
Valoare atribuită
2.689 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.689 RON

din 2.689 RON estimat