Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Tehnologie Tip QLED Tip ecran Plat Tip TV Smart TV Audio Sistem audio 2 Iesire sunet (RMS) 20 W Video Diagonala 108.000000 Rezolutie 4K Rezolutie (pixeli) 3840 x 2160 Aspect imagine 16:9 Distanta de vizionare 2.5 m Player multimedia integrat Da Conectori HDMI 4 USB 2.0 2 Slot CI+ Da Iesire audio optica Da Functii speciale Caracteristici speciale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Inregistrare USB Caracteristici generale Eficienta energetica Clasa G Consum energie electrica / 1000 ore 66 kWh Accesorii incluse Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare Culoare Negru Vesa (mm) 200 x 200 Greutate 8.9 Kg Dimensiuni (W x H x D) cu stand 965.5 x 599.8 x 205.6 mm Dimensiuni (W x H x D) fara stand 965.5 x 559.8 x 25.7 mm
- Număr anunț
- DA28798352
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL ARAD (CUI 29022880)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 32324000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932 RON
- Valoare atribuită
- 1.932 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.