Atribuită Cumpărare directă

Tehnologie Tip LED Tip ecran Plat Tip TV Smart TV Audio Sistem audio 2 Iesire sunet (RMS) 20 W Video Diagonala 125.000000 Rezolutie 4K Rezolutie (pixeli) 3840 x 2160 Aspect imagine 16:9 Rata refresh 60 Hz Distanta de vizionare 3 m Player multimedia integrat Da Conectori HDMI 4 USB 2.0 2 Slot CI+ Da Iesire audio optica Da Functii speciale Caracteristici speciale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Inregistrare USB Caracteristici generale Sistem de operare Tizen Eficienta energetica Clasa G Consum energie electrica / 1000 ore 87 kWh Accesorii incluse Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare Culoare Gri Vesa (mm) 200 x 200 Greutate 11.6 Kg Dimensiuni (W x H x D) cu stand 1116.8 x 791.1 x 250.2 mm Dimensiuni (W x H x D) fara stand 1116.8 x 644.2 x 59.9 mm Garantie 24 luni

Număr anunț
DA28738108
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.4 BRASOV (CUI 29370095)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.092 RON
Valoare atribuită
11.092 RON
Data publicării
10.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.092 RON

din 11.092 RON estimat