Atribuită Cumpărare directă

Switch MIKROTIK CRS354-48G-4S+2Q+RM L5 48x 1GbE ports 4x 10GbE SFP+ 2x 40Gbps QSFP+ 1U Rack mount

Număr anunț
DA28835176
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.640 RON
Valoare atribuită
8.640 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.640 RON

din 8.640 RON estimat