Atribuită
Cumpărare directă
Pachet unitate de imagine NUMAR DE REFERINTA: uniq3850 PRET DE CATALOG: 2.279,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 30125000-1 Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2) DESCRIERE: 1 Unitate de imagine Xerox 3345 compatibila buc 8 87.00 696.00 2 "Unitate cilindru imagine xerox 5325 Compatibil 013R00591 96.000 pagini" buc 2 287.5 575 3 Unitate imagine pt imprimanta lexmark mx 421ade 56F0Z00 Original 60.000 pagini buc 6 168.00 1008.00 mai putin
- Număr anunț
- DA28762041
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 30125000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.279 RON
- Valoare atribuită
- 2.279 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.