Atribuită Cumpărare directă

Toner pentru ricoh aficio mp2352-compatibil buc 1 33.60 2 Toner pentru imprimanta xerox 3345-compatibil 15.000 pagini buc 2 75.60 3 Unitate de imagine Xerox 3345 compatibila buc 2 88.50 4 Toner pentru imprimanta Lexmark mx421-compatibil 15.000 pg buc 3 660.00

Număr anunț
DA28681488
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.341 RON
Valoare atribuită
2.341 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.341 RON

din 2.341 RON estimat