Atribuită Cumpărare directă

*Nota: Mobilierul este nou si este din pal nelaminat 18 mm, producator Egger cod U 708 Gri deschis, cu cant ABS pe: - Usi ABS 2x32 - Cadre ABS 0.4x23 Spatele mobilierului este din MDF melaminat alb Picioare nichelate 100 mm Φ40 Yale Haffle Balamale GTV

Număr anunț
DA28843212
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MOBSTAR IND S.R.L. (CUI 24078805)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.590 RON
Valoare atribuită
6.590 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.590 RON

din 6.590 RON estimat