Atribuită Cumpărare directă

*Nota: Mobilierul este nou si este din pal nelaminat 18 mm, producator Kronospan cod 0381 PR, cu cant ABS pe: - Usi ABS 2x32 - Cadre ABS 0.4x23 Spatele mobilierului este din MDF melaminat alb Picioare nichelate 100 mm Φ40 Yale Haffle BalamaleGTV

Număr anunț
DA28690686
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VLADENI (CUI 22740433)
Furnizor / câștigător
MOBSTAR IND S.R.L. (CUI 24078805)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.150 RON
Valoare atribuită
5.150 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.150 RON

din 5.150 RON estimat