Atribuită Cumpărare directă

Echipamente apelare asistente, compus din: Buton apelare asistente L662 - 1 buc Semafor semnalizare - 1 buc Buton apelare asistente - 5 buc Rama buton apelare - 5 buc, conform oferta atasata

Număr anunț
DA28791342
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
EMAMUT SRL (CUI 27578660)
Cod CPV
35121000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.215 RON
Valoare atribuită
4.215 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.215 RON

din 4.215 RON estimat