Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii de marketing si promovare pentru proiectul „REABILITARE ȘI SCHIMBARE DESTINAȚIE ÎN CENTRU DE ZI BĂTRÂNII COMUNITĂȚII SALONTA”, cod SMIS 115240, respectiv realizare site web, hosting si inregistrare domeniu, care includ: - realizarea unui site web de prezentare, max 15 pagini. Continutul este asigurat de beneficiar, - inregistrarea unui domeniu .ro pe o perioada de 3 ani, dupa care prelungirea cade in sarcina beneficiarului, - gazdurea site-ului pe o perioada de 3 ani, dupa care prelungirea cade in sarcina beneficiarului, - intretinerea paginii web, actualizarea continutului furnizat de beneficiar pe o perioada de 3 ani, conform oferta atasata
- Număr anunț
- DA28670144
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- EMAMUT SRL (CUI 27578660)
- Cod CPV
- 79342200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.800 RON
- Valoare atribuită
- 7.800 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.