Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale sanitare: - Dibluri 6x60 mm prin înfiletare - 20 buc; - Cârlige prindere boiler (1 set ) - 2 buc; - Holender drept ½ - 2 buc; - Teu ½ - 3 buc; - Niplu ½ - 5 buc; - Robinet ½ nr. 2 - 3 buc; - Robinet colțar ½ - ½ - 3 buc; - Țeavă cupru Ø 18 mm x 1 - 21 m; - Izolație țeavă cupru Ø 18 mm - 10 m; - Brățari simple Ø 18 mm - 20 buc; - Semiolandez Ø 18 mm - ½ - 2 buc; - Garnituri ½ - 4 buc; - Adaptor Ø 18 mm – ½ FE - 6 buc; - Adaptor Ø 18 mm – ½ FI - 2 buc; - Cot cu talpă Ø 18 mm - ½ FI - 2 buc; - Teu Ø 18 egal - 3 buc; - Cot Ø 18 x 90º interior-interior - 24 buc; - Cot Ø 18 x 45º interior-interior - 4 buc; - Cot Ø 18 x 45º interior-exterior - 4 buc; - Mufă Ø 18 - 6 buc; - Lampă gaz cu butelie mare 600 ml - 1 buc; - Pâslă - 1 pch. - Aliaj lipit cupru - 1 buc; - Pastă decapantă - 1 buc.
- Număr anunț
- DA28806904
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.109 RON
- Valoare atribuită
- 1.109 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.