Atribuită Cumpărare directă

masuta tratament inox mobila, cu 4 roti pivotante, cadru de sustinere si picioare din teava de otel inoxidabil, prevazuta cu 2 blaturi confectionate din otel inoxidabil, realizata cu 2 manere verticale de prindere si manevrare, dimensiuni de gabarit in functie de solicitarile clietului

Număr anunț
DA28811160
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878 RON
Valoare atribuită
1.878 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878 RON

din 1.878 RON estimat