Atribuită
Cumpărare directă
SACI TRANSPORT CADAVRE- cel mai mic pret de pe SICAP- transport COVIDsaci dubli transport decedati (prezinta dublura pe interior din polipropilena), din polipropilena, impermeabila · fermoar 220 cm, deschidere pe mijloc · Rezistent la rupere si tractiune. · Fermoar pe mijloc, cu manere · Dimensiuni: 230 cm x 80 cm · Culoare: negru manusi incluse folie ambalare` mai putin
- Număr anunț
- DA28745706
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33940000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.475 RON
- Valoare atribuită
- 2.475 RON
- Data publicării
- 13.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.