Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii pentru deschiderea a patru sucursale in aplicatia SIGI. Pachetul contine: • Servicii asociate pentru deschiderea de patru noi sucursale in sistemul informatic SIGI; • Evaluarea nivelului de instruire a utilizatorilor in raport cu necesitatile de business; • Instruire pentru utilizatorii sistemului informatic SIGI; • Analiza structurii si continutului bazelor de date existente;
- Număr anunț
- DA28723851
- Autoritate contractantă
- INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
- Furnizor / câștigător
- NET VISION SOFT SRL (CUI 15100768)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.600 RON
- Valoare atribuită
- 15.600 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.