Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie masina de tuns gazon.Unitatile de tundere: precizie dubla (DPA) Inaltime de tundere: intre 0.6 cm si 6.4 cm Diametrul tamburului (cutitului rotativ): 18 cm Numar de lame: 8 Cutitul rotativ este actionat (se invarte): Hidraulic Lungimea tamburului: 69 cm Latimea de tundere: 1.8 m Viteza tamburului (ajustabila): maxim 1000 rotatii pe minut Motorul diesel Kubota® 21.5 cp (16 kW) Capacitatea rezervorului: 28 l Viteza de tundere: 0 - 10 km/ora Viteza de transport: 0 - 15 km/ora Latimea : 1,8 m, sistem SideWinder Sistem de tractiune Serie / Paralel pe 3 roti .
- Număr anunț
- DA28706996
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Blaj Serviciul de Gospodarie Comunala (CUI 13947058)
- Furnizor / câștigător
- GREENFIELD SPORT SRL (CUI 25164009)
- Cod CPV
- 16311100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.500 RON
- Valoare atribuită
- 57.500 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.